Apie mus

Fuschia Make Up - airių kosmetika, gaminama JAV, netestuota ant gyvūnų ir tinkama jautriai odai. Gillian Moore - sukūrė nuostabų produktą, kuriuo galime džiaugtis ir mes. Daugybę apdovanojimų pelnė pati, kaip verslo moteris, vos per keletą metų išpopuliarinusi Fuschia kosmetiką visoje Airijoje. Ne vieną apdovanojimą yra gavę daug produktų, kaip geriausi. Vienas iš jų, mūsų ir klienčių labai mėgstamas, vandeniui atsparus antakių gelis BOOM! Brow.


Mano vardas Kristina. Visada domėjausi kosmetika ir grožio parduotuvėse jausdavausi, kaip namie, kur gera, jauku ir nesinori niekur eiti. Bet, turėdama sausą odą, niekaip neradau sau tinkamų priemonių, kol vieną dieną, į mano rankas pakliuvo Fuschia mineralinė pudra. Taip ir parsidėjo Fuschia istorija Lietuvoje 2015 spalį, kai kiekviena iš Jūsų, galite mėgautis profesionalia kosmetika, kuri tikrai verta geriausios vardo.

Fuschia - tai pasitikėjimas savimi indelyje.

Kosmetikos priemonės, kurios neturi parabenų, naftos produktų, kaip plati Fuschia mineralinė linija, štai ko man reikėjo! Priemonės, kurios tik gerina odos būklę, atrodo natūraliai, bet kartu ir gerai maskuoja – yra tai, ko nori kiekviena moteris. Iš visų prekių, kurių asortimentas ateityje tik didės, tikrai rasite kuo pradžiuginti savo ar artimos draugės širdį.

Labai vertinu tikrą ir nuoširdų bendravimą, todėl raginu drąsiai kreiptis, jei tik turite kokių klausimų ar norite konsultacijos. Skambinkite ar rašykite ir kartu rasime tai – ko ieškote!