Blogas

Mineralinės kosmetikos mitai

Mineralinės kosmetikos mitai

Mineralinė kosmetika yra daugiausiai naudos, mūsų odai, duodanti kosmetika. Tai yra faktas. Kartais susiduriu su keistomis moterų reakcijomis, kai rekomenduoju mineralines pudras. 

Todėl šiandien jums papasakosiu viską, ką reikia žinoti apie mineralinę kosmetiką ir kodėl jos nereikia bijoti.


Kaip drėkinti odą?

Kaip drėkinti odą?

Daugybė moterų ir merginų net nenutuokia kokią svrbą jų odai turi drėgmė. Tinkamas odos drėkinimas, užtikrina odos grožį, raukšlės atsiranda kur kas vėliau. 

Todėl rūpinkitės ir puoselėkite savo odą. 

Išleistuvių makiažas

Išleistuvių makiažas

Kiekvienai abiturientei, viena svarbiausių jos įvaizdžio detalių, yra makiažas. Jis turi būti nepriekaištingas, juk tokia šventė būna tik vieną kartą gyvenime.


Lūpos, lūpos, lūpos...

Lūpos, lūpos, lūpos...

Neišbėgęs lūpdažis ir dailios, sodrios spalvos ar vos rausvos lūpos - juk to nori kiekviena moteris. 

Nuotakos makiažas antrą vestuvių dieną

Nuotakos makiažas antrą vestuvių dieną

Vestuvės - tai pati svarbiausia diena kiekvienai nuotakai. Viskas apgalvota iki smulkmenų, antra vestuvių diena taip pat neturėtų būti pamiršta. Aš, kaip profesionali vizažistė, dalinuosi patarimais, kaip gaiviai ir gražiai atrodyti antrą vestuvių dieną, kai šventė vis dar tęsiasi, o nuotaka per naktį iš princesės pavirto į pelenę. 

Dėmesys blakstienoms

Dėmesys blakstienoms

Blakstienos - tai pagrindinis akcentas makiaže. Net ir nepasidažius, o tik paryškinus blakstienas, veidas atrodo kitaip. 

Skaistalai - svarbi makiažo dalis

Skaistalai - svarbi makiažo dalis

Gaila, bet labai dažnai moterys galvoja, kad užtenka pudros, tušo ir jos jau gražios J Anaiptol, makiažas yra nebaigtas, kol skruostų nepaliečia skaistalų šepetėlis. Be skaistalų, veidas atrodo niūrus, pavargęs. Vienodas viso veido spalvos tonas lyg išblukina veidą, o makiažą moterys darosi tam, kad paryškintų ir pabrėžtų gražiausius savo veido bruožus. Ar tikrai norite atrodyti išblukusi?