Išleistuvių makiažas

Viena svarbiausių išleistuvių makiažo sąlygų yra - išsilaikymas visą dieną. Tokiam makiažui išsilaikyti tikrai padės sudrėkinta oda (tam rekomenduoju D20 purškiamą drėkiklį) ir be abejo, bazė (Velvet Veil).

Gerai užmaskuota oda, taip pat svarbu, tik rinkitės priemones, kurios nepadaro kaukės efekto ir jas užtepus, nesimato storo sluoksnio, tam idealiai tinka skysta mineralinė pudra Photo Touch, o jei oda riebi, tada HD pudra bus nepakeičiama. Fiksvimui rekomenduoju mineralines sausas pudras, kurios turi SPF15 ir cinko oksido. Fuschia mineralinės pudros yra be talko, todėl nesausins odos ir nekimš porų.

Kaip rėmas paveikslui, taip antakiai veidui. Jie turi būti sutvarkyti dar prieš makiažą. O darant makiažą, neišsiversite be antakių gelio BOOM! Brow. Jis atsparus vandeniui, uždažo net randelius ir lengvai retušuojasi, todėl lengvai išgausite net ombre variantą. 

Antakių gelis BOOM!

Šią vasarą vis dar madingas švytėjimas, todėl Golden Glow Hilighter`is bus Jūsų geriausias draugas kasdien, taip pat ir atliekant išleistuvių makiažą. Paskaistinkite skruostikaulius, po antakiu ar virš lūpų. Oda iš karto atrodo gaivesnė, sveikesnė. 

O lūpos, tokios ryškios, kaip vyšnios, dabar tiesiog privaloma! Lūpų lakai, kurie nepalieką žymių ant taurių ar puodelių yra MUST HAVE kiekvienai. Ryte pasidažysite lūpas, o vakare jas tiesiog nuvalysite miceliniu vandeniu. Kas gali būti papraščiau? Liquid Lips lūpų lakai, kurie pelnė apdovanojimą šiais metais - kiekviena ras savo spalvą.

Liquid Lips lūpų lakai 

Makiažas nebaigtas be skaistalų ir tušo. Skaistalai duos gyvasties bei sveikatos. O tušas atvers akis, pamaitins blakstienas, jei rinksitės tušą su keratinu, kaip Super Lash. O jei norite sulaukti visų dėmesio - natūralios audinių blakstienos, kurios itin įspūdingai atrodo, kaip tik tai ko jums reikia. Natūralios audinių blakstienos 

Būkite gražios, žavėkite aplinkinius, juk tokios šventės ne kasdien! Daugiau paie išleistuvių makiažą galite sužinoti mūsų video: https://www.youtube.com/watch?v=f7G1ICVks00


Susiję produktai

Liquid Lips Lūpų lakas

Liquid Lips Lūpų lakas

Išliekantys visą dieną, nedžiovina lūpų ir netepa! Tai revoliucija lūpų pasaulyje. Labai patogu..

24.00€ Ex Tax: 24.00€

Velvet Veil bazė

Velvet Veil bazė

Lengva, šilkinė ir gerinanti odą bazė, kuri užpildo negilias raukšleles ir poras, palikdama tobulą p..

23.50€ Ex Tax: 23.50€

Kompaktinė mineralinė pudra

Kompaktinė mineralinė pudra

Fuschia kompaktinė mineralinė pudra suteikia ilgai išliekantį, matinį efektą. Galima naudoti su šepe..

47.00€ 55.00€ Ex Tax: 47.00€

D20 drėkinantis purškiklis (180ml)

D20 drėkinantis purškiklis (180ml)

Naudojamas atgaivinti ir sudrėkinti odą, visiškai nesugadinant makiažo! Šis lengvas D20 purškiklis t..

30.00€ Ex Tax: 30.00€

Golden Glow shimmer

Golden Glow shimmer

SPINDINTYS SKRUOSTAI! Pakelia, paryškina skruostikaulį. Nuotraukoje atsiskleidžia visas Golden Glow ..

19.50€ Ex Tax: 19.50€