Kaip išsirinkti sau mineralinę pudrą?

Dažnai nedrįstate pirkti makiažo priemonių, kurių dar neišbandėte? Taip, niekada negali žinoti ar tiks atspalvis, tekstūra, ar išsilaikys priemonės ant veido pakankamai ilgai.

Jums bus daug lengviau išsirinkti, kai žinosite koks yra Jūsų odos tipas. Noriu pabrėžti, kad jautri ar dehidratuota oda - yra būklė, bet ne tipas. 

4 pagrindiniai odos tipai:

1. Normali oda - tai reiškia, kad ji nesausėja, nepleiskanoja, neblizga ir neturi ryškių porų. Tai oda, kurios mes visos norime.

2. Sausa oda - tai oda, kurią nusiprausus traukia, ji gali pleiskanoti, tiesiog reikalauja kremo. Tepant makiažo priemones, ji beveik visada pleiskanoja. Sausa oda neturi matomų porų! Jei Jūsų oda turi matomas poras, bet pleiskanoja, ji yra DEHIDRATUOTA, bet ne sausa. Tai reiškia, kad jai trūksta drėkinimo. 

3. Riebi oda - tokia oda blizga, nuo jos greitai išnyksta makiažas, turi matomas poras. Netinkamos priemonės gali užkimšti poras, todėl atsiranda bėrimai. Tokiai odai, ypač reikėtų vengti priemonių, kurių sudėtyje yra talko. Tokiai odai tinka tik drėkinantys, lengvi kremai. 

4. Mišri oda - tai dažniausiai, T zonoje linkusi pablizgėti oda, o skruostų sritis būna sausesnė. Nosies, kaktos ir smakro srityje gali būti matomos poros. 


Taigi, pradėsiu nuo veido paruošimo. Gerai nuvalius veidą, turime jį pridrėkinti. Jei oda sausesnė, vien tik kremo gali nepakakti, todėl visada naudoju Fuschia drėkinantį purškalą su hialuronu D20. Jis taip pat veikia, kaip bazė prieš makiažą, padeda ilgiau jam išsilaikyti. Jei oda riebesnė, D20 purškalas taip pat tinka, atminkit, jei odai trūksta drėkinimo, ji išskirs dar daugiau riebalo, stengdamasi kompensuoti drėgmę. Beje, šį drėkiklį galima purkšti ir ant makiažo.

Kai oda tinkamai sudrėkinta, tada belieka išsirinkti sau tinkamą pudrą:

Riebiai odai arba mišriai, linkusiai į riebumą - rekomenduoju Kompaktinę mineralinę Fuschia pudrą. Ši pudra yra MATINĖ, visiškai maskuojanti (tam gali reikėti kelių sluoksnių). Sudėtyje neturi talko, suteikia 15 SPF, turi cinko oksido, kuris dezinfekuoja, o jei yra bėrimas, taip pat ir gydo.

Atspalviai: Buff tinka labai baltoms, kurių oda permatoma, žodžiu, baltaodėms. Luscious atspalvis šviesus, gelsvo tono. Mariah atspalvis turi rausvumo, tinka rūkančioms, kurių oda papilkėjusi. Toffee pati tamsiausia, bet ne per tamsi. Gerai yra tai, kad šios pudros labai prisitaiko prie Jūsų natūralios odos spalvos. 


Sausai odai arba mišriai į sausumą - rekomenduoju Fuschia birią mineralinę pudrą. Ši pudra yra BESTSELLER produktas iš visų Fuschia priemonių. Sausos odos nesausina, suteikia gaivų spindesį, kuris duoda drėgnos ir sveikos odos efektą. Be talko, su apsauga nuo saulės SPF 15. Labai svarbu, kad pasiekti geriausią rezultatą - naudoti Fuschia šepetėlį skirtą šiai pudrai, tai Jumbo Buffer arba Magician šepetėliai. Kodėl taip svarbu šepetėlis? Jis privalo būti sintetinis, nes prie natūralių šerelių prilimpa mineralai ir nepasilieka ant veido. Pudrą reikia įkratyti į šepetėlio vidų, kad iš jo dengtųsi tolygiai, po truputį. Uždėjus per daug, ta vieta tiesiog per daug blizgės, o mes juk norime švelnaus spindesio. Pudrą visada pradedu tepti nuo skruostų zonos, nes tai didžiausia veido vieta, o jei ir blizgės labiau, tai geriau nei kakta ar nosis. Ši pudra taip pat pilnai maskuojanti, patartina geriau sluoksniuoti, o ne iš karto tepti daug.

Atspalviai: Buff tinka baltaodėms, kurios niekada nesidegina saulėje, tai tiesiog labai šviesi pudra. Cream atspalvis yra šviesus, populiariausias Lietuvoje, suteikia spalvos, bet ne per daug. Luscious spalva geltonesnė, taip pat labai populiari Lietuvoje, suteikia daugiau spalvos. Fawn atspalvis į rausvumą, šviesus. Toffee spalva įdegusioms. Biri pudra taip pat labai prisitaikanti, todėl nepataikyti į sau tinkamą spalvą, gan sudėtinga.


Birios pudros atspalviai šiek tiek tamsesni už kompaktinės pudros atspalvius.


Išsirinkite savo atspalvį pagal tai, kokia oda ir kokio efekto labiau norisi - matinio ar spindinčio. Nuotraukoje aš, mano oda mišri į sausumą, naudojau birią pudrą, Luscious atspalvio. Man labai patinka blizgesys, kurį suteikia ši Fuschia mineralinė pudra. 


Jei sunku apsispręsti, drąsiai skambinkite ar rašykite į Grožio akys Facebooke ar Instagrame. Visada patarsiu. 

Jūsų Kristina.


Susiję produktai

Biri mineralinė pudra Mineral Magic

Biri mineralinė pudra Mineral Magic

Fuschia biri mineralinė pudra, kiekvieną kartą, garantuoja tobulą padengimą. Ši šilkinė mineral..

35.00€ Ex Tax: 35.00€

Kompaktinė mineralinė pudra

Kompaktinė mineralinė pudra

Fuschia kompaktinė mineralinė pudra suteikia ilgai išliekantį, matinį efektą. Galima naudoti su šepe..

55.00€ Ex Tax: 55.00€

D20 drėkinantis purškiklis (180ml)

D20 drėkinantis purškiklis (180ml)

Naudojamas atgaivinti ir sudrėkinti odą, visiškai nesugadinant makiažo! Šis lengvas D20 purškiklis t..

30.00€ Ex Tax: 30.00€